O!Teatr ze spektaklem lalkowym w przedszkolu

Gdy za oknem plucha, szaro i buro od deszczu, najlepsza jest dobra komedia. I właśnie nasze przedszkolaki się o tym przekonały. We wtorek, 26 kwietnia gościliśmy ponownie, po dłuższej przerwie, wspaniały teatr komediowo-kabaretowy „O!Teatr” z Jaworzna z przedstawieniem lalkowym pt. „Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze”. Dzieci poznały postaci troskliwych rodziców oraz krnąbrnej i rozkapryszonej córki, która za swoje postępowanie została uwięziona na lodowej górze. Spektakl przedstawiony z niezwykłą grą aktorów kabaretowych, a do tego do bólu komediowy, rozśpiewany, roztańczony. Widzowie-dzieci poczuły się jak w teatrze – skoncentrowane na historii bohaterów ale i pokładające się ze śmiechu. Zewsząd słychać było dziecięcą radość. A to lek najlepszy na wszystko, na pochmurną pogodę też!

Beata Pajor

Zapraszam do obejrzenia zdjęć