PASOWANIE NA MISIAKA – PRZEDSZKOLAKA JUŻ ZA NAMI

W Dzień Komisji Edukacji Narodowej, 14 października odbyła się uroczystość pasowania na Przedszkolaka. Ale zanim wielki ołówek poszedł w ruch, Misiaki musiały wykazać się pewnymi umiejętnościami. I dały popis recytacji z pomocą mikrofonu, śpiewu piosenek, tańca i demonstracji zabaw paluszkowych. Przedstawiły grupowy wierszyk „Mały Miś” oraz grupową piosenkę „Dwa malutkie misie”. Na koniec dumnie stojąc w szeregu, nadstawiły lewe ramię do pasowania wielkim drewnianym ołówkiem (zrobionym przez jednego fajnego tatę). Pasowania dokonała pani dyrektor. Po tak dużym wysiłku Misiaki usiadły do wspólnego biesiadowania przy smakołykach i soku. A wszystko to można było obejrzeć w nagraniu live, dzięki uprzejmości kolejnego fajnego taty i sympatycznego pana z gminy, którzy wspaniale przygotowali się technicznie do nagrania całej uroczystości. W tym miejscu podziękowania należą się panu Wójtowi za wypożyczenie profesjonalnej kamery. Oczywiście nie zabrakło w tym dniu również ciepłych życzeń i kwiatów oraz słodkości od rodziców. I dzieciom, i rodzicom i przyjaciołom przedszkola dziękujemy i w pas się kłaniamy. A maluchy? Od pasowania to już raczej dzielne Misie – Zuchy. Jestem z nich bardzo dumna.

Zapraszam do obejrzenia nagrania z uroczystości na paśmie Youtube „Pasowanie w Lipnickm Przedszkolu” lub klikając bezpośrednio w poniższy link.

B. Pajor