Pasowanie na Przedszkolaka

 Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w Naszym Przedszkolu odbyła się 30 października. Od samego rana trwały przygotowania. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grupy „Misie”, a następnie z „Biedronek”. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonej obietnicy, pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał upominek oraz dyplom pasowania. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla wychowawców oraz rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

mgr P. Wymazała

Zapraszamy do galerii zdjęć!