PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA – KOTKI

We środę 10 listopada odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka dzieci, które w tym roku rozpoczęły swoją  przygodę z przedszkolem. Na uroczystość przybyła Pani dyrektor, która dokonała aktu ślubowania. Wcześniej jednak dzieci, zarówno te starsze jak i nasze „Świeżynki”, zaprezentowały krótki program artystyczny przygotowany specjalnie na tę uroczystość. Starszaki powitały swoich kolegów i koleżanki, zapewniły, że w przedszkolu jest super, natomiast Ci przyrzekli być dzielnymi i uśmiechniętymi przedszkolakami. Dzieci otrzymały także odznaki Super Przedszkolaka. Nie obyło się też bez słodkiej niespodzianki, którą zorganizowała Rada Rodziców, za co im bardzo dziękujemy. Specjalne podziękowania kierujemy także do mamy naszego Antosia. Pani Ewa Jurkiewicz przybyła na naszą uroczystość aby uchwycić te wspaniałe chwile na pięknych fotografiach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
                                                                                              R. Krzyżak