PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA – LIPNICA DOLNA

Metalowy medal dla dzieci jest doskonałą i trwałą pamiątką. Idealnie nadaje się na zakończenie roku w przedszkolu czy pasowanie na ucznia. Wykonany jest z wysokiej jakości pozłacanego metalu. Medale posiadają szarfę z karabinkiem w kolorze biało-granatowym. Doskonale wygląda kolorwa wklejka, przygotowana specjalnie na różne okazje w przedszkolu i szkole.

Dnia 22 października w naszym oddziale przedszkolnym odbyła się uroczystość Pasowania dzieci 3-letnich na przedszkolaka. W tym dniu wszystkie dzieci odświętnie ubrane oczekiwały przybycia Pani Dyrektor, która dokonała tego uroczystego aktu. Wcześniej jednak „Maluszki” musiały udowodnić, że są już prawdziwymi przedszkolakami.
Zaprezentowały – wspólnie ze starszymi koleżankami i kolegami – krótki program artystyczny : zaśpiewały piosenkę, wyrecytowały wierszyk i zatańczyły rytmiczny taniec, ponadto złożyły uroczyste ślubowanie, w którym zdeklarowały się być grzecznymi przedszkolakami. Potem odbyło się wręczenie odznak i dyplomów upamiętniających ten dzień i wreszcie to, co tygryski lubią najbardziej….. słodki poczęstunek ufundowany przez naszych hojnych rodziców.

R.Krzyżak

Zapraszamy do galerii zdjęć