PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE MISIÓW

Warto rano się obudzić, nie grymasić, nie marudzić.
Na pogodę nie narzekać, bo w przedszkolu kumpel czeka!
Lubię śpiewać, lubię skakać, lubię życie przedszkolaka!

Do grona społeczności naszego przedszkola, 28 października, zostały przyjęte najmłodsze dzieci z grupy Misie. Maluszki dzielnie wystąpiły przed społecznością przedszkola, recytując wiersze i  głośno śpiewając piosenki. Po występie zostały pasowane na przedszkolaków przez dyrektor przedszkola p. Monikę Kruk. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały dyplomy i obrazki z motywem grupy.  Po pożegnaniu gości dzieci świętowały w swoim gronie zajadając smakołyki przygotowane przez rodziców.

Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci z grupy Misie za uświetnienie uroczystości Pasowania na Przedszkolaka pysznym poczęstunkiem!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć

A. Piechnik