PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 2020

Pierwszy Dzień Wiosny 2020 jest chyba jednym z najsmutniejszych jaki pamiętamy. Nie chodzi o aurę jaka panuje na zewnątrz ale o ogólnoświatową sytuacje epidemiologiczną, od której niestety Polska nie jest wolna. Sytuacja ta zmusza nas do pozostania w domach co spowodowało, że  nie mogliśmy wyruszyć  całym przedszkolem w barwnym korowodzie z Marzanną, śpiewem  i radością pożegnać zimę, która w tym roku była dla nas  bardzo łaskawa a powitać jedną z piękniejszych pór roku Wiosnę. Chcąc aby tradycji stało się zadość  zaproponowałam rodzicom dzieci z grupy I aby razem ze swoimi pociechami zrobiły Marzannę według własnego pomysłu i z materiałów jakie posiadają w domu. Byśmy w ten sposób mogli się zjednoczyć  i wirtualnie razem a jednak osobno powitać Wiosnę. Bardzo dziękuję Wszystkim rodzicom i dzieciom, którzy się zaangażowali i na 6 z plusem  wykonali zadanie domowe. Wszystkie marzanny to dzieła artystyczne. Gratulacje dla rodziców i dzieci  za pomysłowość i kreatywność .

M. Janik

Zapraszamy do galerii