PIKNIK RODZINNY

AA

Piknik Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkie dzieci oraz rodziców. 28 maja na terenie naszego przedszkola odbył się coroczny piknik z okazji trzech świąt: Dnia Mamy, Dnia Taty i Dnia Dziecka. Było wszystko, co jest potrzebne aby miło spędzić czas z rodziną: przepiękne i wzruszające występy przedszkolaków, po których dzieci wręczyły prezenty dla rodziców, zabawy muzyczno – ruchowe ze świetnym animatorem, liczne atrakcje dla dzieci, pyszny poczęstunek. Tradycyjnie, po występach dzieci i wspólnym odśpiewaniu piosenki – hymnu o świętej Urszuli Ledóchowskiej, został wypuszczony balonik, który symbolizował światełko do nieba. Wspaniała pogoda i miła atmosfera sprawiła, że dzieci nie chciały wracać do domów.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie uroczystości – jesteście prawdziwymi przyjaciółmi naszego przedszkola!

Zapraszamy do zakładki „sponsorzy”.

 

P. Wymazała

FOTORELACJA