PIKNIK U WOJTUSIA

20 czerwca Pszczółki wraz z Jeżykami wyruszyły na ostatnią (szóstą) w tym roku szkolnym wycieczkę autokarową do Gnojnika na zaproszenie Rodziców Wojtusia – Państwa Joanny i Witolda Wąs. Wojtuś w ten wyjątkowy sposób żegnał się ze swoimi rówieśnikami z lipnickiego przedszkola, ponieważ w nowym roku szkolnym będzie uczęszczał do nowego przedszkola. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji, zabawy na placu zabaw, piknik na świeżym powietrzu, integracja przy muzyce granej przez Dziadzia Wojtusia na heligonce oraz przejażdżka na pięknym kucyku. Czas minął nam bardzo szybko i żal było wracać do przedszkola. Wspomnienia z tego cudownego dnia z pewnością pozostaną w naszej pamięci na długo. Serdecznie dziękujemy Rodzicom Wojtusia za zaproszenie i tak miłe przyjęcie.

Anna Marzec-Kokoszka

Zapraszam do obejrzenia zdjęć