PIKNIK Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY – LIPNICA DOLNA

    Aura w tym roku nieszczególna, a naszą uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty  bardzo chcieliśmy zorganizować w formie pikniku na świeżym powietrzu. Dlatego zbiegła się ona z Dniem Dziecka co  wcale nie było  takie złe, bo  wszyscy mieli powody do świętowania i było jeszcze bardziej uroczyście.
   Uroczystość otwarła krótką acz treściwą przemową Pani dyrektor Monika Kruk. Następnie dzieci  przedstawiły program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki i przebojowy, bardzo energetyczny taniec IKO. Przedszkolaki postarały się – bo wiadomo- chciały sprawić radość swoim Rodzicom. Wręczyły także mamom skromny upominek,- laurkę i ofiarowały z serca płynące życzenia połączone ze słodkim buziakiem. Potem mamy miały okazję po prostu pobyć ze sobą… ze swoimi dziećmi i z innymi rodzicami, z którymi zdążyły się zapoznać i zaprzyjaźnić w trakcie roku szkolnego. W obecnej sytuacji, takie spotkania są jeszcze bardziej cenne i pożądane niż kiedykolwiek – widać było zadowolenie na twarzach mam i ich dzieci. Zorganizowaliśmy także małą sesję fotograficzną, aby upamiętnić ten cudowny, pełen emocji dzień.
   Bardzo dziękuję wszystkim mamom, za przybycie, pomoc w organizacji imprezy, stworzenie fajnej atmosfery i za smakołyki, którymi mogliśmy się wszyscy delektować. Dziękuję bardzo Panu Wiesławowi Jasionowiczowi za wielką pomoc (kiełbaski były przepyszne), Pani Wioletce za bezinteresowne wsparcie oraz Pani Asi za przepiękne dekoracje. Myślę, że w pamięci dzieci ten szczególny dzień, na pewno zapisze się  na bardzo długo.
R. Krzyżak