Plebiscyt Edukacyjny- nominacja do nagrody!

Ruszyła kolejna edycja największego w Polsce Plebiscytu Edukacyjnego, który w naszym województwie prowadzi „Gazeta Krakowska” i „Dziennik Polski”. Nagrodzeni zostaną nie tylko nauczyciele, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorzy. Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym powiecie, później w województwie, a następnie w skali całego kraju. Laureatów wyłoni głosowanie.

W tym roku nominację do tej prestiżowej nagrody otrzymała także nasza placówka, jak również Pani Dyrektor mgr Beata Pajor oraz Pani mgr Renata Krzyżak, wychowawczyni grupy „Kotków” w Lipnicy Dolnej i Pani mgr Magdalena Janik, wychowawczyni grupy „Motylków”. Serdecznie gratulujemy!

Głosy można oddawać za pośrednictwem strony internetowej Gazety Krakowskiej. Głosowanie rozpoczyna się we wtorek 24 października 2023r.