PODSUMOWANIE AKCJI „GÓRA GROSZA”

„Jeden grosz znaczy niewiele,
ale potężna góra grosza może przyczynić się do poprawy losu wielu dzieci.”

 

Już po raz dwudziesty pierwszy Towarzystwo Nasz Dom zorganizowało akcję Góra GroszaCelem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Akcja ta na stałe wpisała się już w kalendarz wydarzeń naszego przedszkola. Od 26 października 2020 roku do 31.05.2021 roku przyłączyliśmy się do zbiórki pieniędzy.

Wspólnie zebraliśmy kwotę 247,65 zł.

Dotychczasowe edycje przedszkolnych akcji utwierdziły nas w przekonaniu, że jeden grosz może mieć ogromną siłę! Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za włączenie się do naszej akcji. Pani Renacie Kurek i pani Joannie Zych dziękuję za pomoc w segregacji monet i ich przeliczaniu

koordynator akcji
A. Piechnik