PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ DZIECI W GR. IV I V 25-29.04.2020

Miniony tydzień w grupie IV oraz V przebiegł pod hasłem „Polska – moja Ojczyzna”.  Przedszkolaki miały okazję poznać najważniejsze informacje dotyczące Polski. Przypomniały sobie symbole narodowe oraz dowiedziały się jak ważne miejsce zajmują one w naszych sercach.  Dzieci dowiedziały się także, że zbliżają się ważne dla nas święta: 1 maja, czyli Święto Pracy, 2 maja, czyli Święto Flagi oraz 3 maja, czyli Święto Konstytucji 3 Maja. Dzieci zapoznały się także pojęciem Unii Europejskiej, jej symbolami: maskotką o imieniu Syriusz oraz hymnem. Z ogromną starannością i zaangażowaniem dzieci wykonywały zadania plastyczne.
Kochane przedszkolaki, bardzo się cieszymy, że nadal macie ochotę realizować zabawy zdalne, w które razem z rodzicami  wkładacie mnóstwo serca i zaangażowania. Świadczy
o tym każde nadesłane od Was zdjęcie. Poniżej galeria zdjęć, która powstała dzięki Waszej pracy.

A. Piechnik, J. Zych.

ZDJĘCIA NADESŁANE PRZEZ RODZICÓW DZIECI Z GR. IV I V