PODSUMOWANIE PRACY 15.-19.06.2020 – GR. II

Za nami kolejny tydzień tzw. „nauki na odległość”. Dzięki pomocy naszych wspaniałych rodziców, którzy nieustannie angażują się w edukację swoich pociech był to bardzo kolorowy tydzień:), ponieważ bawiliśmy się kolorami :), każdy dzień miał inny kolor. Przedszkolaki poprzez zabawę i eksperymenty dowiedziały się jak powstają kolory, skąd się bierze tęcza i jakie kolory możemy na niej spotkać:). Nasza przedszkolna przygoda z kolorami dobiegła końca, lecz przygoda z kolorami trwa przez całe życie. To przez kolory dziecko od najmłodszych lat poznaje otaczający go świat, uczy się wrażliwości na piękno tego świata. Jak pisał Jan Brzechwa w wierszu „Kolory”: „Są kolory i odcienie, każdy inną ma wymowę, każdy jakieś ma znaczenie…”.

Paulina Wymazała

ZDJĘCIA NADESŁANE PRZEZ RODZICÓW DZIECI Z GRUPY II