PODSUMOWANIE PRACY W GR. II

Za nami kolejny tydzień, który spędziliśmy w domach… Choć nie możemy wspólnie bawić się i uczyć, to dzięki współpracy z rodzicami, którym bardzo dziękujemy za zaangażowanie możemy „zobaczyć się” na naszej stronie internetowej i grupie:). Kochane dzieci wiemy dobrze, że nie leniuchowałyście- tylko dzielnie pracowałyście, a przy tym była świetna zabawa co widać na przesłanych przez waszych rodziców zdjęciach. Przedszkolaki chętnie i z uśmiechem wykonywały zadania, do których przyłączyło się także starsze lub młodsze rodzeństwo. Pierwszym zadaniem było wykonanie palmy wielkanocnej dowolną techniką. Do pomocy przy wykonaniu tego zadania dołączyła do nas mama Martynki i Agusi, która pokazała jak wykonać kwiaty, którymi dekorujemy nasze tradycyjne palmy. Była również zagadka primaaprilisowa, której chyba nie udało się rozwiązać;). Dzieci chętnie wykonywały zadania, różne prace plastyczne, także związane ze „Światowym Dniem wiedzy o Autyzmie”. Przedszkolaki „zaświeciły na niebiesko”- ubierając się na ten kolor lub wykonując prace plastyczną w tym kolorze. Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy, pozdrawiamy życzymy dużo zdrowia.

Paulina W.

GALERIA FOTO I VIDEO