PODSUMOWANIE PRACY W GRUPIE I 20-24.04.2020

Kolejny tydzień pracy zdalnej za nami. Ten tydzień upłynął pod hasłem Z EKOLOGIĄ NA TY. Dzieci nie próżnowały, wzbogacały wiedzę o sposobach ochrony przyrody, a te zagadnienia obecnie powinny dla nas wszystkich być wyjątkowo ważne. Przez filmiki edukacyjne dzieci utrwalały nawyk segregacji śmieci, dowiedziały się w jaki sposób można chronić przyrodę i może to zrobić każdy z nas. Wykonały pracę plastyczną dzięki której ćwiczyły swój oddech. 
W prosty sposób poznały proces krążenia wody w przyrodzie i tu apel: WSZYSCY MUSIMY OSZCZĘDZAĆ WODĘ. Słuchały piosenki, bawiły się wodą oczywiście używając jej malutkiej ilości. Tak więc kochani dbajmy o przyrodę bo sami jesteśmy jej częścią – wiem, że się powtarzam ale to jest bardzo ważne. Bardzo dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i zapraszamy do galerii. 

                                                                                                                    J. Grabarz

ZDJĘCIA NADESŁANE
PRZEZ RODZICÓW DZIECI Z GR.I