PODSUMOWANIE PRACY W GRUPIE IV i V 25.-29.05.2020

Ubiegły tydzień obfitował w dni świąteczne. Jednym z nich był Dzień Matki, w tym roku obchodzony zupełnie inaczej, ale jednak bez występów się nie obyło:) W domowym zaciszu życzeń i laurek dla kochanych MAM również nie zabrakło. Drugim świętem, zamykającym tydzień, był Dzień Patrona przedszkola, do którego dzieci przygotowały się m.in. przeglądając przygotowane materiały o świętej Urszuli Ledóchowskiej, słuchając wierszowanego opowiadania z serii Święci uśmiechnięci Elizy Piotrowskiej oraz wykonując proponowane tematyczne zadania. W pozostałych dniach kontynuowały utrwalanie poznanych liter, słuchały piosenek i opowiadań związanych z tematem rodziny, wykonywały szereg zadań wpływających na wszechstronny ich rozwój. Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie i oczywiście rodzicom, za pomoc i dzieciom i nam w kontynuowaniu edukacji przedszkolnej.

A. Piechnik, J. Zych

ZDJĘCIA PRZESŁANE
PRZEZ RODZICÓW DZIECI Z GR. IV

ZDJĘCIA PRZESŁANE
PRZEZ RODZICÓW DZIECI Z GR. V