PODSUMOWANIE PRACY W GRUPIE IV I V W TERMINIE 20-24.04.2020

W minionym tygodniu dzieci z grupy IV i V wzięły udział na odległość w Zmisiowanym Dniu Matematyki. To jeden z modułów projektu Mały Miś w świecie wielkiej literatury, którego realizację 12 marca w przedszkolnej sali pokrzyżował wirus. Dzieci zdalnie miały możliwość obejrzenia i dokończenia opowieści matematycznej Misiowej Mamy i wykonania do niej pomocy tj. misiowych liczmanów. Jak zawsze, dzieci, wspólnie z rodzicami, stanęły na wysokości zadania i stworzyły piękne liczmany, jakże pomocne w zabawach matematycznych.

W kolejnych dniach zaproponowano dzieciom tematykę szeroko pojętej ekologii, obchody Dnia Ziemi jak i obchody Dnia Książki i Praw Autorskich przygotowując porcję wiedzy jak i atrakcyjne aktywności, możliwe do przeprowadzenia w warunkach domowych. Dziękujemy wszystkim, którzy korzystają z zajęć, każdy odzew od Was niesamowicie cieszy i motywuje!

A. Piechnik, J. Zych

ZDJĘCIA NADESŁANE PRZEZ RODZICÓW DZIECI Z GR.IV I V
20-24.04.2020