PODSUMOWANIE TYGODNIA – GRUPA I i II

Kolejny tydzień zdalnej nauki w gr I i II minął nam w bardzo różnorodnej tematyce. Na początku tygodnia świętowaliśmy „Światowy dzień oceanu” –dzieci zgłębiły wiedzę na temat tego ciekawego, pięknego, niesamowitego i tajemniczego miejsca, które kryje wiele ciekawych roślin i zwierząt. Kolejnego dnia świętowaliśmy „ Dzień Przyjaciela”, który został stworzony po to, byśmy pamiętali jak ważna jest przyjaźń. Każdy miał okazje w tym dniu podziękować swojemu przyjacielowi za to, że jest. Poza tym dzieci poznały „ emocje” , które są różne i towarzyszą nam każdego dnia ale nie zawsze potrafimy je nazwać  czy się do nich przyznać. Dlatego bardzo ważne jest byśmy nie wstydzili się ich okazywać i po swojemu przeżywać. Koniec tygodnia poświęcony był „zmysłom” dzięki, którym, prawidłowo się rozwijamy, uczymy, poznajemy otaczający nas świat.

                                                                                                                         Magdalena Janik

ZDJĘCIA NADESŁANE PRZEZ RODZICÓW DZIECI