POKAZ MODY RECYKLINGOWEJ W NASZYM PRZEDSZKOLU

Organizowany po raz pierwszy w naszym przedszkolu pokaz mody recyklingowej okazał się dużym wydarzeniem dla naszych przedszkolaków. Zgłoszone dzieci do pokazu, przygotowały z rodzicami przepiękne stroje, które zachwycały swoją pomysłowością i kreatywnością. Każda kreacja była bardzo oryginalna i wywoływała w publiczności zachwyt i zainteresowanie. Dzieci pokonując swoją nieśmiałość, w profesjonalny sposób pokonywały nasz wybieg. Już na naszym backstage’u czuło się wyraźne podekscytowanie i zniecierpliwienie dzieci. Pozornie łatwe zadanie, okazało się prawdziwym wyzwaniem. Dlatego po dobrze wykonanym zadaniu na twarzach naszych młodych modelach i modelkach widać było satysfakcje i spełnienie. Trzeba jednak podkreślić, że modeling -szczególnie ten recyklingowy- to wyczerpujące zadanie. Kreacje, które muszą „przeżyć” prezentacje, często uwierają i ciężko się w nich oddycha. Ale nikt się nie skarżył, niecierpliwie oczekując swojego wyjścia. Do pokazu zgłosiły się 42 dzieci. Każde dziecko ujmowało swoją prezencją i słodkością. A aplauz publiczności i okrzyki zachwytu tylko to potwierdzały. Pokaz przygotowany przez panie Joannę Zapart i Ilonę Nowak nie mógł się odbyć bez wsparcia pani dyrektor (nagrody) i pomocy całego personelu, za co bardzo dziękujemy. Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie i piękną współpracę. Dzisiejszy pokaz jest naszym wspólnym sukcesem. 

Zapraszamy na fotorelację