POLICJANCI Z WIZYTĄ W NASZYM PRZEDSZKOLU

Okres wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, dlatego też w miniony czwartek (10.VI.2021r.) do naszego przedszkola zawitali policjanci, aby przypomnieć dzieciom o bardzo ważnych zasadach podczas wypoczynku. Mundurowi rozmawiali również z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypominali jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Największym zainteresowaniem dzieciaków jak zawsze cieszyło się wyposażenie policjanta do służby, a przede wszystkim radiowóz policyjny. Dzięki takim spotkaniom na pewno żaden przedszkolak nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się z osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc. Dziękujemy POLICJI z komisariatu w Nowym Wiśniczu za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

P. Wymazała

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć (galeria będzie jeszcze aktualizowana)

Zdjęcia z wizyty policjantów w Lipnicy Dolnej