POŻEGNANIE 6-LATKÓW – LIPNICA DOLNA

     25 czerwca w naszym oddziale przedszkolnym odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci 6- letnich. Rok szkolny szybko upłynął, a właściwie cztery lata wspólnych zabaw, nauki, spacerów, czasu spędzonego w gronie kolegów i koleżanek oraz nas – pań. Dlatego też impreza na zakończenie roku szkolnego musiała być spektakularna i taka była. Przybyli na nią Rodzice, Pani Dyrektor, Siostra Dorota, która również w tym roku szkolnym się z nami żegna. Przedszkolaki przygotowały program artystyczny, na który składały się wiersze, piosenki bogato ilustrowane  ruchem oraz piękny, nostalgiczny taniec pożegnalny w wykonaniu dziewczynek 5 i 6 letnich.
       Po części pokazowej Pani dyrektor rozdała sześciolatkom Dyplomy ukończenia przedszkola, wręczyła kolorowe książeczki z dedykacją oraz złożyła gratulacje i życzenia powodzenia w szkole. Sześciolatki nie kryły dumy, ale i też widać było po ich twarzach, że ciężko im się rozstać z przedszkolem, z młodszymi kolegami i koleżankami oraz paniami. Na zakończenie była moc przytulasów, ciepłych słów i życzeń skierowanych do nich, oraz obietnice, że będą dzielni, że dadzą radę, no i…..że nas będą odwiedzać, gdy tylko będą mogli. 
      Ala, Monika, Anastazja, Dawid, Rafał, Kacper – powodzenia, trzymamy za Was kciuki :)
R. Krzyżak