POŻEGNANIE INTENDENTKI NASZEGO PRZEDSZKOLA

W okresie wakacyjnym pożegnaliśmy po wielu latach oddanej pracy panią intendentkę – Halinkę Liszkę. Odeszła na zasłużoną emeryturę. Z ogromnym zaangażowaniem, życzliwością i troską dbała o nasze menu, ustalając różnorodne i smaczne jadłospisy oraz zaopatrując panie kucharki w zdrowe i świeże produkty, z których przygotowywane były dla nas smaczne potrawy. Pani Halinka to osoba, która zawsze jest uśmiechnięta i serdeczna, dlatego podczas uroczystego pożegnania łza zakręciła się niejednemu pracownikowi. Podziękowaliśmy pani Halince za sumienną pracę, oddanie i uśmiech każdego dnia. Życzymy wszelkiej pomyślności i zasłużonego odpoczynku na emeryturze.

Stanowisko intendentki przedszkola objęła pani Urszula Gunia. 

Uprzejmie przypominamy, że opłaty za  wyżywienie i pobyt  dzieci w przedszkolu dokonujecie Państwo wpłacając na numery odpowiednich kont:

ŻYWIENIE 22 8589 0006 0230 0610 0837 0130

POBYT 49 8589 0006 0230 0610 0837 0129

Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli, tak jak dotychczas, będziecie się Państwo dzielić z nami plonami ziemi (warzywami, owocami).