PRACOWITE PSZCZÓŁKI UCZESTNICZYŁY W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „SPRZĄTANIE ŚWIATA”

„Każdy przedszkolak wie,
że świat sprząta się”

Ogólnopolska Akcja „Sprzątanie Świata”, w której uczetniczymy już od kilku lat jest dla dzieci atrakcyjną i aktywną formą edukacji ekologicznej, jest lekcją nt ochrony środowiska, dzięki której uczymy się bardziej przyjaznego stosunku do naszej planety. Dlatego 21 września przedszkolaki wyruszyły na wielkie porządkowanie ogrodu i terenu wokół przedszkola. Dzieci otrzymały plastikowe worki na śmieci i ochronne rękawiczki. Ciężka praca została szybko i starannie wykonana, przedszkolaki bez trudu posegregowały śmieci do worków w odpowiednich kolorach :) Mamy nadzieję, że w ten sposób zdobyte doświadczenia zaoowocują w przyszłoścu dobrymi ekologocznymi nawykami.

P. Wymazała

Zapraszam do galerii zdjęć