PRZEDSZKOLAKI DZIĘKUJĄ PANI SOŁTYS – LIPNICA DOLNA

Happy kids jumping together during a sunny day

22 września dzieci z oddziału przedszkolnego w Lipnicy Dolnej brały udział w w Jubileuszu 25- lecia pracy na stanowisku Sołtysa Pani Marii Bereta. Niedzielna uroczystość była prawdziwym zaskoczeniem dla niczego niespodziewającej się Pani Sołtys. Brali w niej udział Wójt Gminy, radni lipniccy, mieszkańcy przybyli na zebranie wiejskie, przedszkolaki z rodzicami, Strażacka Orkiestra Dęta z Lipnicy Dolnej oraz pracownicy Gminnego Domu Kultury. Wszyscy zebrani składali serdeczne podziękowania za lata wytrwałej i owocnej pracy i współpracy oraz życzyli dalszych sukcesów w swoich działaniach. Orkiestra odegrała STO LAT a licznie zebrani gromkimi brawami dziękowali Pani Marysi. Także dzieci w krótkim występie wierszem i piosenką dziękowały za wielkie „serducho” naszej Pani Sołtys, z inicjatywy której mamy piękny plac zabaw, nowe atrakcyjne otoczenie budynku oddziału przedszkolnego. Na dobrą współpracę i pomoc z jej strony zawsze możemy liczyć. Wspólnie ze zgromadzonymi mieszkańcami doszliśmy do wniosku, że Pani Marysia to nasze „lokalne dobro”.

                                                                                                     R.Krzyżak