PRZEDSZKOLAKI PRZEDSTAWIŁY JASEŁKA

jaselkaaaaa11 stycznia, w sobotnie popołudnie, dzieci z dwóch najstarszych grup naszego przedszkola wystąpiły gościnnie podczas 38 Małopolskiego Przeglądu Grup Kolędniczych „O lipnicką gwiazdę” na scenie Gminnego Domu Kultury w Lipnicy Murowanej.
Mali aktorzy, we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców i nauczycieli, prezentowali się doskonale. Sala widowiskowa była wypełniona po brzegi.

Za sprawą naszych małych aktorów na chwilę wszyscy przenieśliśmy się do polskiego domu, po którym rodzina krzątała się, przygotowując wigilijną wieczerzę. Rodzinę niespodziewanie odwiedzili kolędnicy, którzy opowiedzieli historię o Bożym Narodzeniu. 
Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role, pięknie tańczyli i śpiewali. Występ wszystkim się podobał, a dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami i słodkimi upominkami.

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc przy organizacji strojów, mamie Zosi T. za przechowanie scenografii i rekwizytów oraz nieocenioną pomoc w ich przenoszeniu.

Serdecznie dziękujemy dzieciom za wielkie zaangażowanie.
Jesteśmy z Was dumne!

A. Piechnik i J. Zych

Zapraszamy do galerii zdjęć na stronie GDK w Lipnicy Murowanej