PRZEDSZKOLAKI W BIBLIOTECE

IMG_1284.JPG28.11.2019 r. nasze przedszkolaki ze swoimi mięciutkimi przyjaciółmi wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipicy Murowanej. Pani Beata Sowa zaprosiła nas na wyjątkowe spotkanie z p. Bernadettą Machetą, która przygotowała wspaniałą prezentację multimedialną o pluszowym misiu. Pani Bernadetta w bardzo ciekawy i obrazowy sposób przestawiła dzieciom historię najbardziej znanych bajkowych postaci- Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Mój Brat Niedźwiedź, Miś Yogi, Miś Coralgol, Miś Paddington. Dzieci poznały również realistyczną postać Niedźwiedzia Wojtka, który brał udział w bitwie o Monte Cassino.
Podczas spotkania nie zabrakło oczywiście piosenek o misiach, które przedszkolaki doskonale znały i pięknie śpiewały. Dzieci  chętnie i z wielkim  zaciekawieniem  uczestniczyły w spotkaniu z okazji Dnia Pluszowego Misia, czego efektem był misiowy quiz, który wypadł rewelacyjnie.
Dziękujemy serdecznie Pani Beacie za zorganizowanie wspaniałego spotkania oraz zaproszenie nas   do biblioteki.


J. Zych

Zapraszamy do galerii zdjęć