REAKTYWACJA ZBIÓRKI DLA UKRAINY

REAKTYWACJA ZBIÓRKI DLA UKRAINY

REAKTYWACJA ZBIÓRKI DLA UKRAINY

We współpracy z krakowską inicjatywą Zupa dla Ukrainy w ramach której działa bezpłatny sklepik dla Uchodźców oraz organizowane są transporty żywności dla ofiar wojny w zniszczonych miastach, głównie na północy Kijowa, reaktywujemy naszą zbiórkę darów.

Wojna trwa nadal a zapał do pomagania trochę przygasł… Potrzeby są ogromne. Ukraińcy, którzy pozostali w swoim kraju żyją w kompletnie zniszczonych miastach np. Irpień, Borodianka, Rowne bez dostępu do żywności, sklepów czy artykułów higienicznych. Uchodźcy w Polsce często wyczerpali swe środki, potrzebują takich miejsc, jak bezpłatny sklepik.

POMÓŻMY !!!

ZBIERAMY:

olej, cukier, mąkę, makaron, gotowe sosy do makaronu, kaszę gryczaną, kaszę manną, pozostałe kasze, mleko w kartonach, płatki śniadaniowe, konserwy mięsne i rybne, pasztety, słodycze, kawa, herbata, papier toaletowy, owoce – przynosimy tylko w piątki (w sobotę transport).

Wszystkim ludziom dobrego serca DZIĘKUJEMY!!!