SPEKTAKL TEATRALNY ON LINE DLA PRZEDSZKOLAKÓW „PRAWDZIWY SKARB”

16 października 2020 r. dzieci z lipnickiego przedszkola obejrzały spektakl teatralny on line pod tytułem Prawdziwy skarb, przedstawiony przez aktorów teatru Eden z Wieliczki. Była to opowieść oparta na znanej z Pisma Świętego historii o Synu Marnotrawnym. Młodszy syn postanawia pewnego dnia wyruszyć do miasta w poszukiwaniu przygody oraz prawdziwego skarbu. Ofiarowane mu przez ojca pieniądza wydaje szybko i bez namysłu, próbując nawet kupić sobie przyjaźń. Niestety zostaje oszukany. Wraca do domu i przeprasza ojca za swoją lekkomyślność. Spektakl uczy małego widza, że rodzina i miłość jest prawdziwym skarbem dla każdego człowieka oraz tego, że przyjaźni nie można kupić.
Teatrzyk był sfinansowany przez GOPS w Lipnicy Murowanej. W imieniu zadowolonych dzieci, dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć