SPOTKANIE CZYTELNICZE Z BABCIĄ AMELKI W GRUPIE MISIÓW

14 grudnia, mimo śniegu i mrozu, najmłodszych przedszkolaków odwiedziła babcia Amelki – pani Zosia Gunia, emerytowana pracownica naszego przedszkola. Gościliśmy wtedy część dzieci z grupy Sówek, które dobrze pamiętają  panią Zosię. Przywitała ona dzieci z uśmiechem na twarzy. Usiadłszy z nimi przy choince przeczytała opowiadanie pt. Boże Narodzenie Tupcia Chrupcia, które uczy, że zawsze jest szansa stać się lepszym. Dzieci słuchały w wielkim skupieniu ciepłego głosu pani Zosi. Na koniec pięknie podziękowaliśmy gościowi za poświęcony nam czas. A pani Zosia zrobiła dzieciom niesamowitą niespodziankę – podarowała im własnoręcznie wykonanego na szydełku bałwanka, który zachwycił wszystkich. Dzieci znalazły mu miejsce w świątecznym kąciku. Dziękujemy pani Zosi za odwiedziny, czytanie i prezent od serca!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć