SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

mikolaj-biskup„Szóstego grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie.
I każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to chwila najbardziej oczekiwana przez wszystkie dzieci. Przedszkolaki przygotowują się na to spotkanie starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, na których główną rolę”gra” Mikołaj oraz niespodziankę, którą jest piosenka, wierszyk na przywitanie wyjątkowego gościa. Pomimo braku białego puchu, nadszedł długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, zaglądały do okien, zadając ciągle te same pytania: Kiedy będzie Mikołaj? O której godzinie będzie Mikołaj? Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie dzieci zostały obdarowane pięknymi prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie. Żegnając niezwykłego gościa dzieci obiecały, że w przyszłym roku także będą grzeczne i zaprosiły do odwiedzenia naszego przedszkola za rok:-)

P. Wymazała

Zapraszamy do galerii zdjęć (będzie aktualizowana)