SPOTKANIE Z MOBILNĄ FRYZJERKĄ

Znalezione obrazy dla zapytania: FRYZJERKADzisiaj w przedszkolu mieliśmy wspaniałego gościa w ramach  cyklu zajęć „Poznajemy zawody”. Odwiedziła nas właścicielka firmy „Renatka – mobilny fryzjer” – p. Renata Terlikowska, prywatnie mama Zosi. Spotkanie dla dzieci z gr. III, IV i V rozpoczęło się od przeczytania zabawnego opowiadania „Zuzia idzie do fryzjera” autorstwa Liane Schneider. Następnie  pani Renata opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała zawartość swojego kufra prezentując narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji – niektórym dziewczynkom wplatała anielskie włosy. Dzieci mogły również same spróbować swoich sił i poćwiczyć sztukę fryzjerską:)
Pani Renacie dziękujemy za pouczające i bardzo miłe spotkanie, dzieciom bardzo się podobało. Mamy nadzieję, że żaden przedszkolak nie będzie się już obawiał wizyty w salonie fryzjerskim:)

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć