SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

„Święty Mikołaju, twoje dobre serce znam.
Wiem, że pomoc chętnie niesiesz,
dobro czynisz tu i tam.”
.
7 grudnia święty Mikołaj odwiedził przedszkolaków z Lipnicy Murowanej i Lipnicy Dolnej. Dzieci z niecierpliwością na niego czekały cały rok. Z wielkim zaangażowaniem śpiewały Mikołajowi i jego pomocnikowi świąteczne piosenki, recytowały wiersze. Każde dziecko miało okazję usiąść świętemu na kolanach, przybić piątkę, zdradzić sekret czy przytulić się do niego. Mikołaj był niesamowicie cierpliwy i życzliwy, a jego pomocnik uśmiechnięty. I z uśmiechem na twarzy wspólnie rozdawali dzieciom prezenty.
W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za organizację spotkania i zapewnienie dzieciom cudownych wrażeń!
.
Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowych zdjęć (galerie grupowe będą stopniowo dodawane):
.