ŚWIĄTECZNE WARSZTATY – KOTKI

W piątek 10 grudnia nasze przedszkole odwiedziła mama Antosia, która poprowadziła ciekawe i niezwykle pachnące świąteczne miniwarsztaty. Pani Ewa pokazała dzieciom jak w prosty sposób zrobić atrakcyjne dekoracje na bożonarodzeniowe drzewko lub do stroika. W sali zapachniało pomarańczami, cynamonem, goździkami i anyżem… wszystkie te wymieszane ze sobą zapachy przywołały nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Gdy dodać do tego fakt, że rankiem wspólnie przystroiliśmy choinkę, a z głośnika już cichutko sączą się melodie znanych pastorałek, to klimat świąteczny udzielił się nam wszystkim.

Po perfekcyjnie wykonanych sensorycznych ozdobach , przyszedł czas na chwilę relaksu, o który również zadbała Pani Ewa. Przeczytała ona dzieciom jedną z historii ulubionej postaci bajkowej dzieci, sympatycznego żółwika Franklina. Przedszkolaki wysłuchały z uwagą i zaciekawieniem opowieści, co skłania do refleksji, że dzieci bardzo lubią naszych czytających gości. 

Bardzo dziękujemy Pani Ewie Jurkiewicz za zaproponowane dzieciom atrakcje i zapraszamy do inicjatyw kolejnych chętnych rodziców.

                                                      R. Krzyżak   

Zapraszam do obejrzenia zdjęć