ŚWIATOWY DZIEŃ KREATYWNOŚCI I INNOWACJI

21 kwietnia obchodzony jest światowy dzień Kreatywności i innowacji. Nasze przedszkole również przyłączyło się do obchodów tego dnia . Kreatywność
i innowacja dwie strony medalu ale jak że ważne w pracy każdego nauczyciela
i sprzyjające prawidłowemu rozwojowi każdego dziecka . W tym dniu cała nasza społeczność dała wyraz swojej kreatywności przychodząc do przedszkola w „Szalonych fryzurach” Były twórcze, szalone, zwariowane , nieokiełznane upięcia, uczesania, było barwnie wesoło i kolorowo. Dzień został uwieńczony pokazem, gdzie każdy mógł zaprezentować swoją kreatywność. Dziękujemy Wszystkim rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie dzieci do tego dnia oraz gratulujemy odwagi i pomysłowości przedszkolakom oraz paniom nauczycielkom. Całe to wydarzenie było wspaniałą zabawą dla wszystkich, pełną radości, śmiechu
i pozytywnych  emocji.

mgr M. Janik

Zdjęcia tutaj.