ŚWIĘTO KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU

Zgodnie z tradycją przedszkola, zawsze dzieci sześcioletnie przygotowują uroczysty występ z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. Niestety nie mogliśmy w tym roku zaprosić do sali ani pracowników przedszkola ani młodszych koleżanek i kolegów z innych grup. Zdecydowaliśmy się przygotować występ sami w sali i uwiecznić go okiem kamery. 14 października zaproszenie na wirtualny występ trafił do każdego pracownika wraz ze skromnym upominkiem od grupy „Sówek”. Mali aktorzy obejrzeli też siebie i po raz kolejny przeżywali swój występ recytując i śpiewając.
Obecne czasy, w których należy ograniczać kontakty społeczne, nie zwalniają nas z zachowywania pamięci o ważnych datach w kalendarzu, których jeszcze sporo w tym roku szkolnym przed nami. Z wielkim zaangażowaniem energicznych przedszkolaków i współpracujących rodziców można o nie zadbać.

A. Piechnik

 

Zapraszamy chętnych do obejrzenia krótkiego występu sześciolatków


Fotogaleria z przygotowań do uroczystości