ŚWIĘTO KOTKÓW – LIPNICA DOLNA

17 lutego w środę był DZIEŃ KOTA, w związku z tym nasz oddział przedszkolny obchodził w tym dniu swoje święto :) Przedszkolaki przyniosły ze sobą kocie zabawki: maskotki, figurki, książeczki… wszystko było kocie. Kocie też były zabawy, piosenki, wierszyki, opowiadania, rysunki, prace plastyczne… i mnóstwo własnych spostrzeżeń dotyczących tych szlachetnych zwierząt. Były też rozmowy na temat różnych powiedzeń czy przysłów o kotach, które dzieci starały się na swój sposób zinterpretować. Odbyła się też krótka pogadanka na temat opieki i pomocy dla zwierząt – miała ona na celu wzbudzać w dzieciach ciepłe i empatyczne uczucia wobec zwierzaków, nie tylko kotów . Wielkie święto miała też nasza kotka Helenka, bo i o niej pomyśleli w tym dniu nasi Rodzice – otrzymała smakowity podarunek, który będzie konsumować przez kolejne dni ;) Jak widać dzień ten był dla nas wszystkich pełen pozytywnych emocji.

R. Krzyżak

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć