Szkoła do Hymnu

Z okazji 11 listopada Przedszkole wzięło udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Dzieci przygotowywały się do tego ważnego wydarzenia przez kilka dni. Na zajęciach uczyły się hymnu, jego melodii oraz poznawały historyczne tło powstania utworu. Celem tej akcji było promowanie wartości tj. szacunek, tolerancja, współpraca i wzajemne zrozumienie między kulturami i krajami. Akcja „Szkoła do hymnu” – to świetna okazja dla przedszkola do edukacji dzieci w zakresie wartości patriotycznych i promocji kulturalnej różnorodności. Udział w tej akcji może być inspirującym i emocjonującym doświadczeniem zarówno dla dzieci, jak i dla nauczycieli. Nasze Przedszkole jest dumne, że wzięło udział w akcji ” Szkoła do hymnu”. To dla naszych przedszkolaków niezwykłe doświadczenie, które na pewno zostanie w ich pamięci na długo, a śpiewanie hymnu narodowego to dla nich wyraz miłości do swojej ojczyzny.

p. E. Paprota

Zapraszamy do galerii zdjęć!