„JUŻ CZAS, ODCHODZIMY BO JUŻ SZKOŁA WZYWA NAS” NASI ABSOLWENCI ŻEGANJĄ PRZEDSZKOLE

„Już czas, już czas,

odchodzimy, bo już szkoła wzywa nas.

Tak nam smutno się rozstawać,

chcielibyśmy cofnąć czas,

lecz musimy pożegnać was”.

W czwartek 20 czerwca odbyła się piękna uroczystość pełna wzruszeń nie tylko dla rodziców, grona pedagogicznego, ale również dla samych dzieci. Tegoroczni absolwenci już po raz ostatni w przedszkolu zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Następnie Pani Dyrektor i nauczycielki wręczyły starszakom pamiątkowe dyplomy, książki z dedykacją oraz upominki.

Serdecznie dziękujemy Państwu Ewelina i Łukasz Gajec za ściankę balonową,
na której przedszkolaki mogły wykonać sobie piękne, pamiątkowe zdjęcia.

A przyszłym pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów w szkole!

mgr A. Irzykowska

Zdjęcia.