UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA

01Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się w naszym przedszkolu 22 października. W tym dniu dzieci z gr I, II i III zostały oficjalnie pasowane na przedszkolaka a dokonała tego Pani Dyrektor dotykając każde dziecko ogromnym ołówkiem. Po przywitaniu wszystkich gości, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności- dajac tym samym dowód jak dużo już potrafią. W kolejnej części dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenia i obiecały: przychodzić każdego dnia z uśmiechem, zgodnie się bawić, nie płakać oraz nie sikać w „galoty” , bo z tym dużo roboty:). Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili każdy przedszkolak otrzymał dyplom, odznakę oraz słodki podarunek. Po części oficjalenj nadszedł czas na wspólną zabawę, rozmowy i słodkie biesiadowanie.
P. Wymazała