UWAGA, UWAGA! WAŻNE OGŁOSZENIE!

SZANOWNI RODZICE

W poniedziałek 10 maja nauczyciele naszego przedszkola mają wyznaczony termin przyjęcia drugiej dawki szczepionki przeciw COVID-19. W związku z powyższym, za zgodą Organu prowadzącego, w przedszkolu będzie zmieniona organizacja pracy. W tym dniu będą działały 3 łączone oddziały. Zwracamy się z gorącą prośbą o przyprowadzenie dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki. Uprzejmie prosimy o zgłoszenie wychowawcom, które dzieci nie mogą mieć zapewnionej opieki w domu i będą obecne w przedszkolu. 

Oddział w Lipnicy Dolnej w tym dniu będzie czynny do godz. 10.30.

Zdajemy sobie sprawę, że takie sytuacje są uciążliwe dla Państwa i z góry dziękujemy za wyrozumiałość. Dzięki postawie odpowiedzialności i naszej współpracy 90 % kadry w przedszkolu, w tym niepedagogicznej, będzie zaszczepionej na COVID – 19. Chcemy jak najlepiej pracować z dziećmi i dla dzieci, zapewniając bezpieczeństwo zarówno im, jak i naszym rodzinom. 

Z wyrazami szacunku

Monika Kruk

dyrektor przedszkola