UWAGA! WAŻNE OGŁOSZENIE!

W dniu 1 marca 2021 r. (poniedziałek) w godz. 8.00 – 14.00 odbędzie się szczepienie nauczycieli i personelu pomocniczego Przedszkola w Lipnicy Murowanej. Jest to termin narzucony odgórnie przez Szpital Powiatowy w Bochni. 

W związku z powyższym, po uzgodnieniu z organem prowadzącym – Wójtem Gminy Lipnica Murowana – przedszkole w tym dniu będzie działało w ograniczonym zakresie, tzn. będą czynne dwie łączone grupy. Dyrekcja przedszkola zaleca, by przyprowadzić do przedszkola tylko te dzieci, którym rodzice w żaden sposób nie są w stanie zapewnić opieki. Uprzejmie prosimy, by do piątku 26 lutego do godz. 9.00 przekazać nauczycielom wychowawcom informację, które dzieci będą obecne 1 marca w przedszkolu. 

W związku z możliwymi powikłaniami po szczepieniach i zwolnieniami lekarskimi pracowników, 2 marca przedszkole również może nie działać w pełnym zakresie. 

Oddział przedszkolny w Lipnicy Dolnej 1 marca 2021 r. będzie otwarty do godz. 11.00.