W KARNAWALE NAJLEPSZE SĄ BALE

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu pozytywnych przeżyć i radości. Tak też było w dniach 3 i 7 lutego w lipnickim przedszkolu, gdzie w poszczególnych grupach odbywały się Bale Karnawałowe.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, pszczółki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci, a rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka sprawiały, że atmosfera w tym dniu była wyjątkowa.  Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje, a także z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach organizowanych przez wychowawców grup.

Podczas odpoczynku dzieci zasiadały do przygotowanych przez pracowników przedszkola oraz rodziców pysznego poczęstunku.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz poczęstunku. Radość dzieci nie miała granic.

A. Marzec- Kokoszka

BAL U MISIÓW

BAL U MOTYLKÓW

BAL U PSZCZÓŁEK

BAL U JEŻYKÓW (wkrótce)

BAL U SÓWEK

BAL U KOTKÓW