Warsztaty świąteczne u Biedronek

Święta Bożego Narodzenia, to magiczny czas długo wyczekiwany przez dzieci, ale zapewne również dorosłych. To wyjątkowy czas, kiedy domy napełniają się ciepłem i zaczynają rozbrzmiewać w nich dźwięki kolęd. To chwile, kiedy bliskość rodziny i wspólne spędzanie czasu nabierają szczególnego znaczenia. „Biedronki” już od dłuższego czasu uczyły się treści kolęd, pastorałek, zapoznawały się z tradycjami Bożonarodzeniowymi, uczestniczyły w dekorowaniu swojej sali elementami świątecznymi. Aby magia zbliżających się Świąt trwała nadal, postanowiłyśmy zorganizować spotkanie z rodzicami w przedszkolu, oparte na wspólnym kolędowaniu, praktycznych warsztatach świątecznych, gdzie każdy rodzic z własnym dzieckiem mógł wykonać ozdobę świąteczną. Warsztaty świąteczne to doskonała okazja, aby zanurzyć się w atmosferze świąt jeszcze głębiej. Naszym zadaniem było wykonanie ozdób świątecznych. Wszyscy z ogromnym zapałem podjęli się zadań, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.

mgr P. Wymazała

Galeria zdjęć