WARSZTATY Z RODZICAMI – LIPNICA DOLNA

toppery-merry-xmas-125-185cm-1-op-7-sztPiątek 13 grudnia okazał się dla nas bardzo sympatycznym i niosącym wiele radości i satysfakcji dniem. W tym dniu w naszym oddziale przedszkolnym odbyły się warsztaty, których uczestnikami były dzieci wraz z rodzicami, a ich zadaniem było wspólne wykonanie kartek świątecznych. Wiadomo – nie od dziś – że nasze przedszkolaki są bardzo twórcze i mają mnóstwo pomysłów, teraz jednak okazało się po kim odziedziczyli swoje talenty. Kreatywność, umiejętności i zmysł estetyczny  rodziców, zaskoczył nawet ich samych :) Z przyjemnością obserwowało się radosną współpracę dzieci i ich rodziców, a efektem tej pracy były przepiękne, różnorodne i kolorowe, małe dzieła sztuki. Nastrój Świąt Bożego Narodzenia otoczył nas ze wszystkich stron – ależ było miło!!!  W przyszłości na pewno będziemy kontynuować nasze spotkania.

                     

    R.Krzyżak

Zapraszamy do galerii zdjęć