WARSZTATY Z RODZICAMI W GRUPIE II

Znalezione obrazy dla zapytania CHOINKAŚwięta tuż, tuż, dlatego dzieci z gr. II zaprosiły wspólnie z paniami swoich rodziców na warsztaty bożonarodzeniowe. Celem tego spotkanie było wykonanie ozdób świątecznych, wspólne udekorowanie choinki, kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych i integracja rodziców ze środowiskiem przedszkolnym.
Przy dźwiękach kolęd nasza sala przez moment zamieniła się w prawdziwą pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. W miłej świątecznej atmosferze rodzice wraz z dziećmi wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę, a szczególnie dziękujemy rodzicom Adasia i Anitki za przepiękne choinki do naszego przedszkola.

P. Wymazała

Zapraszamy do galerii zdjęć