WAŻNE INFORMACJE

W związku z decyzją podjętą na szczeblu rządowym od 19 kwietnia br., czyli od poniedziałku, nasze przedszkole wraca do pracy w pełnym wymiarze. Wszystkie oddziały będą pracowały stacjonarnie. Kuchnia działa w normalnym zakresie.

Od poniedziałku będzie również organizowany dowóz dzieci do przedszkola według poniższego harmonogramu:

DOWÓZ

7.30 Wielka Droga, Borówna, Wymyślna

7.40 Działy, Granice, Wyski Dział

ODWÓZ

13.05 Wielka Droga, Borówna, Wymyślna

13.25 Działy, Granice, Wyski Dział

Informacja odnośnie opłat za przedszkole

W związku z możliwością żywienia dzieci w przedszkolu od 7 kwietnia kwota za żywienie w kwietniu (pobierana z góry) została naliczona za 18 dni roboczych. Dzieci, które nie uczęszczały do przedszkolach w dniach od 7 do 16 kwietnia będą miały zrobiony odpis w maju za 8 dni.