WIELKANONCE SPOTKANIE Z MAMĄ SZYMUSIA

3 kwietnia grupę Misiów odwiedziła mama Szymusia – pani Ewa Jarosińska. Zaprezentowała dzieciom jeden z  tradycyjnych sposobów wykonywania pisanek. Gość przyniósł wydmuszki zabarwione na różnorakie kolory i z każdym dzieckiem wyskrobał ostrym narzędziem piękne wzory. Dzieci były bardzo skupione na zadaniu. Po wykonaniu przez panią Ewę kilku pisanek każde dziecko mogło pomalować jej powierzchnię olejem jadalnym, by nadać jej blask. Pani Ewa podarowała dzieciom czekoladowe jajeczka, kolorowanki z pisankami a także wielobarwne bibułki, które z pewnością wykorzystamy do eksperymentów i działań plastycznych. Spotkanie zakończyło się wręczeniem podziękowania, prezenciku i pamiątkowym zdjęciem. Serdecznie dziękujemy mamie Szymusia za poświęcony nam czas, za podzielenie się swoim talentem i pasją.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć

A. Piechnik