WIOSNA. WIOSNA… ACH TO TY. LIPNICA DOLNA.

Wiosna nas w tym roku nie rozpieszcza, dlatego postanowiliśmy się z nią spotkać , aby porozmawiać o tym, co się dzieje obecnie z pogodą . To oczywiście żart…. Spotkanie z Panią Wiosną miało charakter czytelniczo – teatralny, nie zabrakło także wesołej zabawy przy skocznej wiosennej piosence. Pani Wiosna w sposób niezwykle ekspresyjny zaprezentowała teatrzyk sylwet pt. „Wstawać śpiochy”, który opowiadał o budzącej się wiosną przyrodzie. Inscenizacja była poprowadzona w taki sposób, aby zaangażować przedszkolaki do aktywnego udziału np. ćwiczeń oddechowych, zabawy ruchowej z elementami ortofonicznymi. Na zakończenie wszyscy doskonale bawiliśmy się przy radosnej wiosennej piosence. 

To już nasze kolejne spotkanie z Panią Karoliną Strugała dyrektorem zaprzyjaźnionego z naszym oddziałem przedszkolnym, Żłobka „Kubuś i przyjaciele”, która wcieliła się w kolejną porę roku – tym razem Wiosnę. Bardzo cieszy nas tak fajna, życzliwa i twórczo bogata współpraca. Pani KarolinIe bardzo dziękujemy i już czekamy na Panią Lato…. ciekawe czym nas tym razem zaskoczy :)

                                       Renata Krzyżak

Zapraszam do obejrzenia zdjęć