Wizyta Misiów w Publicznej Bibliotece w Lipnicy Murowanej

1 marca 2022 roku nasze Misie odwiedziły Publiczną Bibliotekę w Lipnicy Murowanej. To były nasze pierwsze zajęcia biblioteczne, a pani Bogumiła Kuźma, która opiekuję się biblioteką podczas nieobecności pani Beaty Sowy, ujęła nas w progu swoją serdecznością i uśmiechem. Kolejne chwile spędzone z panią Bogusią okazały się również radosne, ale też bardzo ciekawe. Nie szczędziła nam opowiadań o bibliotece jak i uśmiechu. Czytając nam bajkę o Kici Koci skupiła na sobie naszą uwagę. Myślę, że nasze maluchy – szczególnie te, który były pierwszy raz w tym miejscu- zapałały chęcią odwiedzenia naszej biblioteki ponownie. Pani Bogusia zaprezentowała nam część książek, jakie dzieci mogą pożyczyć, ale także zachęcała dzieci do założenia karty bibliotecznej. To miłe spotkanie zakończyło się oczywiście zapewnieniami, że wrócimy, jak i pysznymi cukierkami dla dzieci.

Jot.Zet.

Zapraszamy na fotorelację